Reference

Majetkově a personálně propojené developerské společnosti LAMAR Invest s.r.o. a Nikmar Invest s.r.o. nejsou žádnými nováčky na českém developerském trhu. Po svém vzniku v roce 2003 začal Nikmar Invest s.r.o. realizovat svůj první projekt 49 rodinných domů na prodej v obci Líbeznice, v lokalitě Pod školou. Jednalo se o první a druhou etapu. O tom, že projekt byl úspěšný, svědčí skutečnost, že všechny domy byly vyprodány v průběhu jednoho a půl roku. Do dvou let od zahájení výstavby se všichni kupující mohli do svých vysněných domovů nastěhovat.
Výstavba v lokalitě Líbeznice Pod školou pokračovala neméně úspěšným tempem třetí etapou zahrnující 43 rodinných domů. I díky pokračování výstavby si developerská společnost Nikmar Invest s.r.o. vybudovala pověst společnosti, na kterou se její klienti mohou vždy spolehnout.
Majetkově a personálně spřízněná společnost TAR Stav s.r.o. pak zahájila výstavbu rodinných domů v nedaleké obci Zlonín. Komornější projekt Zelené hřiště I o 7 rodinných domcích byl úspěšně dokončen. V další etapě projektu Zlonín Zelené hřiště II se jedná již o 38 rodinných domů. Výstavba rodinných domů byla dokončena, zkolaudována a všechny domy byly prodány.
Další majetkově propojená developerská společnost LAMAR Invest s.r.o. realizovala výstavbu rodinných domů a bytů ve vila-domech v lokalitě Na Zlaté v Praze 9 – Třeboradicích. Z 31 rodinných domů a 30 bytů jsou všechny prodány a zkolaudovány. Není bez zajímavosti, že výstavbu developer úspěšně realizoval i přes nepříznivé vnější okolnosti během světové hospodářské krize. Díky správnému nastavení cenových hladin, aktivní práci s klienty, důvěryhodnému jednání, naslouchání požadavkům a potřebám zájemců o koupi považujeme projekt Na Zlaté za úspěšně dokončený.
Nikmar Invest s.r.o. pak pokračoval čtvrtou etapou úspěšného projektu Pod školou v Líbeznicích, kde se podařilo i během krize postavit a prodat celkem 38 rodinných domů.
Ve stejné době LAMAR Invest s.r.o. realizoval 10 rodinných domů v menším projektu v Mírovicích u Prahy (obec Veleň). Všechny domy si poměrně rychle našly svého nového majitele.
V roce 2015 vystavěl developer LAMAR Invest s.r.o. 14 řadových rodinných domů v centru obce Zlonín, v projektu U školky, jehož součástí je i výstavba mateřské školky. Do konce roku 2015 byly všechny rodinné domy řádně zkolaudovány a předány svým novým vlastníkům.

Naše dokončené developerské projekty

Zlonín U Školky

14 rodinných domů

Mírovice u Prahy

21 rodinných domů

Zlonín – Zelené hřiště II

3 samostatné rodinné domy
27 řadových rodinných domů ve formě tzv. trojdomů
8 polovin dvojdomů

Líbeznice – Pod školou 4

31 řadových domů
2 poloviny dvojdomu
5 samostatných domů

Praha – Třeboradice,  Na Zlaté

31 rodinných domů
30 bytů

Líbeznice – Pod školou 1,2

49 rodinných domů

Líbeznice – Pod školou 3

43 rodinných domů

Zlonín – Zelené hřiště I

7 rodinných domů

Líbeznice U Líbeznické školy

77 rodinných domů