O projektu

O projektu – Zlonín – U Potoka

Developerský projekt výstavby 27 nových rodinných domů v obci Zlonín nedaleko Líbeznic je volným pokračováním úspěšné výstavby rodinných domů.
Společně s týmem architektů jsme navrhli domy urbanisticky vystihující původní ráz obce i stávající okolní zástavbu v kombinaci s moderními, svěžími prvky, které svou funkčností vnitřních dispozic domu splňují maximální komfort a pohodlí spokojeného domova.

Obec Zlonín nabízí opravdu klidné bydlení v relativně malé vzdálenosti (2 km) od větších Líbeznic s kompletní infrastrukturou a přitom umožňuje denní dojíždění autem, vlakem i příměstskou MHD do nedaleké Prahy skýtající řadu pracovních příležitostí.

V rámci projektu Zlonín U Potoka nabízíme celkem 27 domů ve formě 14 dvoj-domů a 13 samostatných domů.

Při návrhu domů a jejich řešení jsme kladli velký důraz na ekonomickou výhodnost spotřeby energií s použitím materiálů, které splňují energetickou náročnost třídy ,,B“ (velmi úsporná). Majitelé domů tak budou mít nízké měsíční náklady na provoz domu, což jim při splácení hypotéky velmi zjednoduší životní standard.

Součástí kupní ceny domu jsou také uliční ploty, brány a branky tak, aby provedení ulic bylo architektonicky jednotné a celý projekt tak působil uceleně.

Samostatné domy jsou ve dvou typech – A a B. Oba typy jsou dvoupodlažní, dispozičně řešené jako 6+kk s dvěma koupelnami a dvougaráží. Typ A je o něco větší – vnitřní podlahová plocha činí 180,6 m2 + venkovní terasa a půdní prostor. Typ B má vnitřní podlahovou plochu 178,0 m2 + venkovní terasa a půdní prostor. Velikosti parcel jsou v rozmezí od 432 m2 do 559 m2.

Dvoupodlažní dvoj-domy jsou označeny jako typ C. Dispozičně jsou řešeny jako 5+kk s dvěma koupelnami a venkovním parkovacím stáním pro dvě vozidla. Celková vnitřní čistá podlahová plocha činí 124,5 m2 + venkovní terasa a půdní prostor. Dispoziční změny na základě požadavků klienta jsou možné. Také nabízíme klientům, aby si sami vytvořili svůj vlastní domov výběrem zařizovacích předmětů. Další zajímavou možností pro budoucí obyvatele je vybudování garáže či vrtané studny v rámci nadstandardních úprav. Velikosti parcel jsou v rozmezí od 321 m2 do 371 m2.

Orientace domů vůči světovým stranám je s převahou JV, J a JZ, tím je dům i zahrada ideálně prosluněna i přes zimní období.

Jako součást projektu developer vyčlenil pozemek pro obecné využití (dětské hřiště, okrasná zeleň).

Výstavba a prodej rodinných domů je rozfázovaný do dvou etap.

Máte zájem o nový dům nebo jakýkoli dotaz? Napište nám!